ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Skutečně je sport dobrý?

Už od mala jsem byl vychováván v tom duchu, že sport je nedílnou součástí našeho života. Bez sportu prý člověk není zdravý a nic nevydrží. Ale je tomu skutečně tak?

Fotbal jsem začal hrát už jako malý, a to nejen proto, že by mě to bavilo, ale i kvůli tomu, že sport je přeci ta dobrá věc, jež má blahodárný vliv na naše zdraví. To, že tomu tak není, jsem zjistil až o pár let později, když moje klouby přestávaly fungovat tak, jak by měly.
Všichni fotbalisté mají několikrát operovaná kolena, ale pokud nebudete sportovat vůbec a budete mít nadváhu, vaše kolena budou trpět rovněž.

Pokud mám problémy s klouby já, co teprve vrcholoví sportovci? Já trénuji dvakrát týdně, zatímco oni dvakrát denně. Děláte věc, která vás baví a dokonce za ni berete i peníze. Co víc si přát? Dokud nezačnou trpět vaše klouby, je to krásný život. Jenže odcházíte do "důchodu" v 35 letech, kdy už vaše několikrát operované klouby úplně přestávají zvládat jakoukoliv větší námahu.

Nejlepší, co může člověk udělat, je to, že se žádnému sportu nebude věnovat závodně. Ano, zahrát si s kamarády hokej, fotbal nebo cokoliv jiného je nejlepší možností. Držíte si pod kontrolou svoji váhu a vaše klouby nijak extrémně netrpí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.03.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Skutečně je sport dobrý?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­