ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.77
Hodnoceno: 30x Prosím, ohodnoť práci

Škola

Škola? To je místo, kde jsem trávila, trávím a snad ještě trávit nějaký čas budu. Školní docházka je vlastně docela dlouhá etapa našeho života.

Do základní školy jsem přišla jako malá holčička a od té doby už nějaký ten pátek uběhl a ledacos se už změnilo. Naučili mě zde číst, psát, počítat, ale i další věci, ať už do života užitečné, nebo zbytečné. Nikdy jsem nebyla úplný andílek, co se chování týče, ovšem s učením jsem nikdy žádný problém neměla. Vždy jsem si vystačila jen s tím, co jsem ve škole pochytila a knížku jsem doma otevřela jen zřídkakdy. Ve škole jsem naštěstí chytla úžasný kolektiv, se kterým jsem si užila všechny výlety - lyžařským výcvikem počínaje, zájezdem do Itálie konče. Ale uměla jsem si s touto partou pořádně užít i všední den. I když to s námi učitelé neměli nikdy lehké, stala se z nás nejoblíbenější třída na škole.

Aniž jsem se nadála, byla jsem v 9. třídě a stála jsem před rozhodnutím, na jakou střední školu se vydám. Jelikož jsem měla všech devět let prospěch vynikající a s žádným předmětem jsem nikdy neměla problém, mohla jsem si SŠ vybrat snad jakoukoli. Ale já jsem se rozhodla právě pro SŠP, obor stavebnictví, protože chci v budoucnu dělat něco, co mě bude bavit. Doufám, že zde zdárně odmaturuji a pak se třeba dostanu na nějakou z vysněných vysokých škol.

I když mi teď škola zabírá docela dost času, řídím se příslovím "Škola základ života", a myslím, že na tom asi něco bude a zároveň si říkám, že někdy bude ještě určitě hůř. Věřím, že až budu jednou v zaměstnání, budu na roky strávené ve škole vzpomínat ráda a s úsměvem, už jen třeba kvůli přátelům, které jsem v tomto ústavu jménem škola poznala.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: LLenusenka, 18.12.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
ŠkolaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­