ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Reklamy

Reklamy vidíme všude - v televizi, na billboardech u dálnice nebo třeba v časopisech. Snad všechny lidi štvou zejména ty v televizi, které běží skoro každou půlhodinu. Jsou čím dál více hloupější a delší. Avšak na druhou stranu to chápu. Firem je v dnešní době spousta a jediný způsob, jak se prosadit, je, aby o vás lidé věděli. Kazí to ale celý dojem z filmu. Film, který obyčejně trvá hodinu a třicet minut, má v televizi kvůli reklamě i dvě a půl hodiny. Nejmenovaná televizní stanice navíc na takový film udělá velkou reklamu a označí ho jako megafilm.

Nemyslím si, že jsem reklamou nějak více ovlivňován, protože když jdu nakupovat, koupím to, co potřebuji, ne to, na co jsem viděl reklamu. Jenže na některé lidi to vliv určitě má, neboť kdyby neměl, reklamy už dávno neexistují.

Důležité je, aby si lidé uvědomili, že by měli kupovat jen věci potřebné, ne jenom věci z reklamy, protože ty bývají dražší.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 14.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
ReklamyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­