ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.20
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Proč mě pořád hlídáte, vždyť už jsem dospělý!

Toto téma je zajímavé hlavně pro lidi v pubertálním věku. Můj osobní názor na to je takový, že rodiče nás hlídají, protože mají starost o to, aby se nám nic nestalo. Ovšem zase na druhou stranu, mě to taky někdy šíleně štve, když musím být doma nejpozději třeba ve 21:00...

Ale člověka někdy opravdu potěší, když mu rodiče řeknou, že mají prostě jenom starost o jeho zdraví. Vždyť já mám své rodiče taktéž rád.

Řekněte sami, nikdy vás neštvalo, když vám rodiče něco nakazovali? Nikdy jste neměli chuť jim říci něco ošklivého, když říkali, ať jste doma nejpozději v osm hodin večer? Já jsem tedy tu chuť měl, ale nikdy jsem to neudělal, protože vím, že rodiče se starají. A oni se starat musí. Představte si, že někam jdete a něco se vám stane a pak vás ztratí, to je lepší přijít domů trochu dříve a být zdravý!
Ale lhal bych, a vy určitě také, kdybych řekl, že mi to úplně nevadí. My si sice myslíme, kdovíjak jsme velcí, ale ve skutečnosti, kdyby nás nedej bože někdo napadl, už bychom si tak velcí asi nepřipadali.

A vy, až se jednou také stanete rodiči, budete úplně stejní, takže jim vlastně nemáte co vyčítat. Rodiče se o své děti vždycky starají a hlídají je. Dělá to každý správný rodič. Podle mého názoru, kdyby tohle nedělali, nebylo by to správné.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Štěpnička, 09.06.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč mě pořád hlídáte, vždyť už jsem dospělý!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­