ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.88
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Počítačové hry

Počítačové hry se spoustou násilí jsou dnes velmi oblíbené. Já osobně nevím, co na nich ostatní vidí. Sedět několik hodin u počítače pro mě není zábava. To si radši půjdu zahrát fotbal, ven s přáteli nebo se někam projít.

Samozřejmě ne všechny hry jsou plné násilí a zbraní. Třeba ty logické, podporující myšlení a rozvíjející představivost, považuji za velmi dobré. Ale trávit celé víkendy nebo každou chvíli po škole u počítače bych opravdu nechtěl. Právě kvůli tomu jsou děti obézní, zhoršuje se jim zrak a křiví páteř. Je to jako s cigaretami - stojí peníze, nic nepřináší a zhoršují zdraví.
Proč tyhle děti nejdou ven běhat nebo jinak sportovat? Sedět u počítače umí každý.

Kvůli počítačovým hrám taky přicházíte o zážitky s přáteli. To, co zažijete ve hře, jako by ani nebylo. Počítají se pouze zážitky z reálného života. Těch by mělo být co nejvíc.
Přestaňte proto sedět u počítače a jděte ven!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Počítačové hryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)