ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.88
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Počítačové hry

Počítačové hry se spoustou násilí jsou dnes velmi oblíbené. Já osobně nevím, co na nich ostatní vidí. Sedět několik hodin u počítače pro mě není zábava. To si radši půjdu zahrát fotbal, ven s přáteli nebo se někam projít.

Samozřejmě ne všechny hry jsou plné násilí a zbraní. Třeba ty logické, podporující myšlení a rozvíjející představivost, považuji za velmi dobré. Ale trávit celé víkendy nebo každou chvíli po škole u počítače bych opravdu nechtěl. Právě kvůli tomu jsou děti obézní, zhoršuje se jim zrak a křiví páteř. Je to jako s cigaretami - stojí peníze, nic nepřináší a zhoršují zdraví.
Proč tyhle děti nejdou ven běhat nebo jinak sportovat? Sedět u počítače umí každý.

Kvůli počítačovým hrám taky přicházíte o zážitky s přáteli. To, co zažijete ve hře, jako by ani nebylo. Počítají se pouze zážitky z reálného života. Těch by mělo být co nejvíc.
Přestaňte proto sedět u počítače a jděte ven!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 14.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Počítačové hryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­