ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Ovlivňuje nás reklama?

Jsme nějakým způsobem ovlivňováni reklamou? Tuto otázku si pokládám velmi často. A odpověď na ni je jednoduchá: Samozřejmě, že jsme!
Ať už se nacházíme kdekoliv, všude narážíme na reklamy - v televizi, na ulici i na internetu... Všechny se nám snaží tvrdit, že právě jimi propagovaný produkt je tím nejlepším a nejkvalitnějším na trhu. A možná právě proto mám doma spoustu nejlepších pracích prostředků i zubních past, které odstraní i ty největší neduhy. Reklama na nás zkrátka kouká z každého rohu, a tak není možné jí nebýt ovlivněn.

Ale jak poznáme, zda reklama neklame? Nepoznáme, dokud si daný produkt sami nevyzkoušíme!
Každý nám bude tvrdit, že ten jejich je nejlepší, aby na tom vydělal co nejvíce peněz. Nejhorší je, že ve všemožných testech často ty nejlevnější produkty dopadnou lépe než ty drahé. V tom aby se čert vyznal!

Pořád ale existují věci, u nichž kvalitu na první pohled nepoznáte. U takového pracího prášku se podíváte na vyprané prádlo a hned víte, zda je čisté, nebo ne. Jenže jak chcete zjistit, jestli je zubní pasta opravdu ta nejlepší na trhu? Po jednom vyčištění zubů vám zuby samozřejmě nevypadnou u žádné pasty, a tak je nemožné poznat, zdali používáte tu nejkvalitnější.

Možná je opravdu každý produkt ten nejlepší na trhu, možná jsou jen všechny stejně špatné. A proto žiji ve světě, který je ovlivněn reklamou, abych mohl každý nejlepší produkt vyzkoušet...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 31.10.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ovlivňuje nás reklama?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­