ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Nedostatek kyslíku

Pláču. Mám pocit, že jsem na konci, že už to nezvládám. Slzy mi stékají po obličeji a vytvářejí obrazce, které nikdo nepozná. Má hlava svěšená a plná otázek se ptá: "Je to deprese nebo tě opravdu něco pravidelně trápí?" Na to srdce odpoví: "Myslím, že je to deprese z toho, že tě něco pravidelně trápí."

Ale já přemýšlím co s tím? Jak to mám řešit? Topím se. Chci vyplout na hladinu, ale ty miliony otázek mě tlačí ke dnu. Přemýšlím, jestli je někdo, kdo by mi zodpověděl všechny otázky a pomohl mi dostat se na vzduch. Je tu vůbec někdo takový?

Už přestávám dýchat. Předpokládám, že ven se nedostanu. Že ano? I když bych strašně moc chtěla pocítit ten čistý vzduch, který kolem mne poletuje. Ale není mi pomoci. Je tomu tak?

Tuším, že neznáte význam všech řádků napsaných mnou, topící se dívkou, která čeká na vaši pomoc. Ale to není mojí vinou, vy všichni jste pevným základem otázek, které mi blokují cestu k vyplutí. Víte o tom? Podle mého názoru ani netušíte, že jste příčinou mého topení. Není tomu tak?

Dospěla jsem k tomu, že nebýt lidí, jedinec by se netopil. Nechápete to? Ano, to je smysl této věty. Myslím si, že každý člověk topí toho druhého a ani o tom neví! Myslí si, jak mu pomáhá a při tom ho ještě více obírá o kyslík.

Každý člověk se topí a stahuje s sebou i ostatní, aniž by si toho byl vědom.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nik0l, 25.05.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nedostatek kyslíkuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­