ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.50
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Má budoucnost

Už někdy kolem svých 10 let jsem chtěla být novinářkou či redaktorkou, mít svůj vlastní časopis nebo noviny a psát lidem své názory. A teď - když je mi 18 - vím, že si to v budoucnosti budu chtít splnit.

Zvládla jsem základní školu, teď studuji všeobecné gymnázium. Stále se ale snažím pracovat na tom, co bych chtěla dělat - píšu a zajímám se o dění kolem sebe. Když se nabídne nějaká zajímavá praxe nebo brigáda, neváhám a snažím se ji získat. Myslím, že jako jedna z mála mám tu úžasnou vlastnost zvanou cílevědomost. Snad ji budu mít napořád a nic ani nikdo mě od ní neodradí.

Jako vrchol své kariéry si v tuto chvíli představuji mít své vlastní noviny nebo časopis, který bude úspěšný a bude lidem něco dávat. Aby pokaždé, když se objeví na stáncích, ho lidé se zájmem kupovali.
Za ideální dále považuji mít práci v Praze, kde bych měla zajištěné i bydlení a mohla se tak zajímat i o své další koníčky, mezi které řadím třeba chov koček nebo módu.
Určitě nechci skončit někde jako pomocnice a vařit kávu. Plně si uvědomuji, že nyní jsou to pouhé sny, ale budu dělat vše pro to, aby se staly skutečností.

Půjdu-li hodně do hloubky, bylo by skvělé, kdyby i můj budoucí partner měl podobné zájmy, určitě by to náš společný život obohatilo. Ovšem než si tuto představu splním, čeká mě ještě maturita a poté sbírání zkušeností.

Ráda bych zkusila i práci v zahraničí, abych poznala jiné kultury, prostředí, životní styl a lidi. Byla bych v životě šťastná, kdybych reprezentovala svůj obor a poté i svou zemi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má budoucnostMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)