ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.50
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Má budoucnost

Už někdy kolem svých 10 let jsem chtěla být novinářkou či redaktorkou, mít svůj vlastní časopis nebo noviny a psát lidem své názory. A teď - když je mi 18 - vím, že si to v budoucnosti budu chtít splnit.

Zvládla jsem základní školu, teď studuji všeobecné gymnázium. Stále se ale snažím pracovat na tom, co bych chtěla dělat - píšu a zajímám se o dění kolem sebe. Když se nabídne nějaká zajímavá praxe nebo brigáda, neváhám a snažím se ji získat. Myslím, že jako jedna z mála mám tu úžasnou vlastnost zvanou cílevědomost. Snad ji budu mít napořád a nic ani nikdo mě od ní neodradí.

Jako vrchol své kariéry si v tuto chvíli představuji mít své vlastní noviny nebo časopis, který bude úspěšný a bude lidem něco dávat. Aby pokaždé, když se objeví na stáncích, ho lidé se zájmem kupovali.
Za ideální dále považuji mít práci v Praze, kde bych měla zajištěné i bydlení a mohla se tak zajímat i o své další koníčky, mezi které řadím třeba chov koček nebo módu.
Určitě nechci skončit někde jako pomocnice a vařit kávu. Plně si uvědomuji, že nyní jsou to pouhé sny, ale budu dělat vše pro to, aby se staly skutečností.

Půjdu-li hodně do hloubky, bylo by skvělé, kdyby i můj budoucí partner měl podobné zájmy, určitě by to náš společný život obohatilo. Ovšem než si tuto představu splním, čeká mě ještě maturita a poté sbírání zkušeností.

Ráda bych zkusila i práci v zahraničí, abych poznala jiné kultury, prostředí, životní styl a lidi. Byla bych v životě šťastná, kdybych reprezentovala svůj obor a poté i svou zemi.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Barbora Kempová, 19.04.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má budoucnostMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­