ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Lidská zvěř

Dějí se zvláštní věci. Lidé se mají stále méně a méně rádi a chovají se k sobě ošklivě.

Copak zapomněli, že je důležité spolupracovat? Společnost je jako tikající hodinky. Každé kolečko přiléhá na jiné a jedině společně dokáží měřit čas. Jak je tedy možné, že se naše společnost pokouší zahnat do ústraní a snad i pohanit naše nejmoudřejší a nejstarší? Myslím, že je to nevděčné. Jak od státu, tak i od jeho obyvatel. Nerozumím tomu, proč poctiví staří lidé, kteří celý život zodpovědně pracovali, dnes v obchodě přemýšlí, zda položit do nákupního košíku jeden nebo dva rohlíky. Nerozumím existenci 5 % seniorů, kteří jsou obětmi domácího násilí.

Stydím se za svou generaci plnou křivých myšlenek a daňových podvodů. Vlastně se zlobím na celý systém, jenž vyrval ozubená kolečka svědomí a národní hrdosti.

Je tím vinen systém? Myslím si, že je tím vinen každý, kdo se podvolil a dovolil, aby mu byla vnucena myšlenka systému, postavenému na slibech a lžích.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nomád, 12.12.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Lidská zvěřMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­