ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.05
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Kouření

Znáte ten pocit, když kouří všichni vaši přátelé? Jednou to zkusíte s nimi, pak podruhé, potřetí a už v tom jedete s nimi...

Jednou jsem řekl svému kamarádovi: "Hele, nechtěl by ses na to kouření už vykašlat?" A víte, co mi na to odpověděl? "Rád bych, kdyby to šlo..."
Kouření je vlastně lidská slabost, protože vám to nic nedá. A proč dobrovolně začínat s něčím, co vám nedovolí přestat, dokud vás to nezabije?
Všichni řeší sebevrahy, ale nikdo neřeší kuřáky, kteří vykouří klidně až 60 cigaret za den. V čem se to liší? Vždyť sami se dobrovolně zabíjí. Sice pomalu, ale přece. A čím dřív začnete kouřit, tím dříve skončíte se životem.

Každý máme nějaký ten zlozvyk, za který utrácíme peníze. Někdo se přejídá, další pije alkohol, jiný sází na automatech...a někdo kouří.
Na kuřácích mi vadí ještě jedna věc. To, že kouří oni, mi nevadí - jejich volba, jejich blbost. Ale to, že otravují vzduch svému okolí, jde z nich cítit nepříjemný zápach nikotinu a nepřímo učí své děti kouřit, je nepřípustné.
Když chce někdo kouřit doma, tak prosím, ale v restauraci, kavárně a jakýchkoliv společenských prostorách je to pro nekuřáky otravné a nepřijatelné.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 05.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
KouřeníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­