ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Kniha, e-book nebo něco jiného?

Snad každý zapálený čtenář řešil alespoň jednou otázku, jestli si koupit elektronickou čtečku, nebo zda zůstat u klasických papírových knih.

Podle mého názoru jsou daleko lepší čtečky. Knihy bývají v dnešní době drahé a pokud čteme knihy pomocí čtečky, můžeme si některé i zdarma stáhnout.

Za mě existuje na trhu ještě třetí kandidát, který mi přijde úplně nejlepší. Je jím tablet, protože má spoustu funkcí. Nainstaloval jsem si PDF Reader a čtu knihy, stáhl jsem si poznámkový blok a dělám do něj výpisky z knih, které přečtu. Rodiče mi zaplatili i přístup na internet, takže výpisky mohu díky Wi-Fi připojení kamkoliv hned nahrát.

Dle mého názoru není zase až tak velký cenový rozdíl mezi tabletem a čtečkou. Proč vlastně v dnešní době utrácet za knihy, s čtečkou nebo tabletem je to výhodnější. Na druhou stranu ale přemýšlím o tom, že kdybych i já napsal knihu, taky by se mi nelíbilo, kdyby si někdo moje knihy četl třeba zadarmo. Nicméně se to snažím ignorovat a jsem rád, že mohu číst knihy prakticky kdykoliv a kdekoliv.

U mě je to tedy jasné - na prvním místě se umístil tablet, na druhém čtečka a obyčejná kniha skončila poslední.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kniha, e-book nebo něco jiného?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­