ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Klady Vánoc

Za největší klad Vánoc považuji to, že celá rodina je pospolu a nic jí nechybí. Podobná pohodová atmosféra vás nikdy jindy nečeká. Vůně vánočního stromu, dárky a klid, co víc si může člověk přát?

Dva týdny prázdnin ve škole pokládám za další pro mě velmi milou věc spojenou s Vánocemi. Je to nádherný pocit, když cokoliv o těchto svátcích děláte, děláte to místo školy - místo úkolů a učení spíte, koukáte na televizi, rozbalujete dárky... Radost je hned dvojnásobná, když je to místo školy.

O Vánocích prožíváme tu největší pohodu za celý rok. V klidu se díváme na pohádky, pojídáme sladkosti a jsme šťastní.
A co víc, během vánočních svátků k sobě bývají lidé milí. Soucítí s bezdomovci, vždycky se na vás usmějí a jsou veselí.

Nikdy si neodpočinu tak jako právě o Vánocích. Ne nadarmo se říká, že to jsou svátky klidu, míru a pohody.
Jsou to opravdu krásné svátky, a proto je potřeba si jich užívat plnými doušky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Klady VánocMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­