ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.00
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Kdybych se mohla vžít do nějakého uměleckého díla...

Kdybych si mohla vybrat nějaké umělecké dílo a vžít se do něj jen na jeden den, vybrala bych si obraz. Ale musel by to být krásný obraz. Obraz hrající barvami, ze kterého je už na první pohled vidět, že září štěstím a byl namalován s láskou a citem k umění. V takovém obrazu bych si všímala každého detailu, každé malé čárečky, protože i ta může být důležitá. A kdybych si mohla vybrat, co by na něm mělo být namalováno? Byla by to překrásná krajina se spoustou rostlin, stromů a možná i malých živočichů, ale určitě ne lidí. Takovou samozřejmostí pro mě je to, že bych se v něm mohla volně pohybovat, protože bych si chtěla prohlédnout každý koutek.
Tento jediný den bych chtěla prožít naplno a až by skončil, nemohla bych říct, že takový den už nechci nikdy prožít znovu. Právě naopak! Určitě bych nelitovala toho, že byl jen jeden. Odnesla bych si s sebou krásné vzpomínky a pocity plné nadšení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Martísek111, 19.04.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kdybych se mohla vžít do nějakého uměleckého díla...Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­