ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Kdybych chytil zlatou rybku...

Tohle přání měl alespoň jednou každý z nás. Já bych se chtěl ale důkladně zamyslet nad tím, jaká přání bych si od zlaté rybky nechal splnit.

Na prvním místě by mělo být zdraví. Ať už jde o zdraví svoje či své rodiny. Každý člověk má zdraví jen jedno a je to tedy ta nejdůležitější věc na světě. Pokud byste byli smrtelně nemocní, v takovém případě by život nestál za nic, i kdybyste měli spoustu peněz a majetku.

Jako druhou věc bych si vybral štěstí, protože když má člověk štěstí, může mít spoustu peněz, potkat svoji osudovou lásku nebo třeba vynalézt lék, jenž by pomohl milionům lidí. Vlastně - ke všemu na světě člověk potřebuje trošku štěstí.

Mým třetím přáním by bylo, abych si mohl zvolit ještě několik dalších přání. Jako malý jsem dlouho přemýšlel nad tím, proč si všichni lidé v pohádkách nebo kdekoliv jinde, kde se vyskytuje zlatá rybka, přejí samé zbytečnosti. Nikoho ale nikdy nenapadlo, aby si řekl i o další přání!

To byl samozřejmě jen takový žert. To nejdůležitější na světě pro člověka je, aby byl on, jeho rodina i lidé, které má rád, zdraví, šťastní, spokojení a sami před sebou úspěšní. To je vlastně klíč ke krásnému životu bez problémů.
Jen najít tu zlatou rybku...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.03.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kdybych chytil zlatou rybku...Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­