ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Kdyby ženy vládly světu, nebyly by války?

Když jsem začal uvažovat nad odpovědí na toto téma, přemýšlel jsem, jak si to mám nejlépe vybavit a po chvíli uvažování mě napadlo, že asi nejlepší bude, když zavřu oči a představím si danou situaci.
Po chvilce zatmění se mi začala hlavou honit myšlenka, jejíž hlavními postavami byly ženy vládnoucí všem státům na světě, jak na místě prezidentky, tak v roli poslankyň a senátorek. Tyto ženy jsou v mých představách jako vládkyně světa o hodně mírnější a méně důraznější než muži, a proto si myslím, že by se počet válek omezil na minimum, ale určitě by ze světa nevymizely. A proto si také myslím, že by třeba místo kasáren, vojenských základen a různých ploch určených ke cvičení vojáků, ženy postavily různé kosmetické salónky, kadeřnictví a ostatní podniky určené pro splnění jejích touhy po kráse.
Ale zároveň si také myslím, že by tady určitě zachovaly věci, které jsou pro náš život velmi důležité, ale jen si je vylepšily tím, že by více využívaly muže.
Když jsem otevřel oči a dával si dohromady mé představy, uvědomil jsem si, že můj názor na toto téma bude určitě naprosto odlišný od názorů ostatních lidí, zvláště žen.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Krupis, 06.11.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kdyby ženy vládly světu, nebyly by války?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­