ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.59
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Jaký by byl život bez internetu?

Dokážeme žít bez internetu? Toť otázka. Tato celosvětová síť se stala za několik let své existence doslova nejlepším příkladem globalizace, protože snad každý má dnes doma přístup k internetu.
Používáme ho denně, ale myslíte, že bychom bez něj přežili? Určitě se mezi námi najdou i výjimky, kteří internet nepoužívají ani teď. Ovšem pro většinu lidí by to představovalo hotové peklo.

Když jenom pomyslíte na to, že by internet nebyl. Nikdo by nemohl najít to, co by zrovna potřeboval. Žádné recepty na internetu, žádná komunikace s přáteli, ani o tuto slohovou práci bych se s nikým nemohl podělit...
Jistě, v mnoha ohledech nám internet ulehčil spoustu času při hledání různých informací. Jenže pravdou také je, že mnoho lidí se na něm stalo tak závislými, že už bez něj žít jednoduše nedokáží.

Na internetu dnes trávíme většinu času - pravděpodobně však daleko více, než by bylo nutné. Čas, který strávíme u počítače, není pro člověka nijak přínosný, i tak ale dovedeme celé dny i noci jen sedět za monitorem a psát si s přáteli, které bychom klidně mohli vidět i v reálném životě. A proč si s nimi tedy píšeme a nejdeme radši ven? Protože přes internet je to pohodlnější. Jako všechno v této době.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 31.10.2015

   
­­­­

Slohová práce Jaký by byl život bez internetu? ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaký by byl život bez internetu?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­