ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Jak je důležité pomáhat

S rodiči jsem měl vždycky velmi dobrý vztah. Ale není tomu tak u všech mých vrstevníků. Docela by mě i zajímalo proč?
V tomto zamyšlení bych chtěl popřemýšlet nad tím, jak je důležité pomáhat rodičům, prarodičům a vůbec všem, kteří pomoc potřebují.

Tak třeba moje babička a můj děda - už jim bylo sedmdesát a spoustu věcí beze mě nezvládají, a to jsou stále velmi aktivní. Musím jim pomáhat se shrabováním listí ze střechy, sbíráním hrušek ze stromů a podobně. Vlastně ani nemusím, spíš chci, protože vidím, že to již nezvládají.

Určitě je dobře, když děti pomáhají všem, kteří to potřebují. Jsem velmi rád, že prarodiče bydlí kousek ode mě. Ta představa, že bych je viděl jednou za rok, je pro mne nepředstavitelná, protože jsem u nich trávil už od dětství spoustu času. Navíc denně potřebují pomoci s něčím, s čím by si již sami neporadili. A já mám pak alespoň velmi dobrý pocit, když jim mohu být nějakým způsobem nápomocen.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 13.11.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak je důležité pomáhatMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­