ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Fotbaloví hooligans

Ničení veškerého zařízení i vybavení stadionu, odpalování pyrotechniky a rvačky s policií - to všechno je na denním pořádku těchto fanoušků, tedy fotbalových hooligans, skalních fandů týmu.
Jejich chování bývá často nevhodné a někdy dokonce překračuje všechny meze. To, že odpalují pyrotechniku, se ještě dá leckdy pochopit, ale ničení vybavení už je nepřípustné. Navíc pokuty za chování svých fanoušků většinou platí klub a ani opravy židlí či oplocení nejsou zadarmo.

Většina lidí se chodí na zápasy jen pobavit a sledovat napínavé zápolení dvou soupeřů. Myslím si, že takto by to mělo být u všech fanoušků. Lidem, kteří už v minulosti vybavení ničili, bych vstup na stadiony úplně zakázal, aby si všichni dobře rozmysleli, jestli něco někde provedou.

Skalní fanoušci tu byli ve všech dobách, měl je každý tým a jsou součástí minulosti, přítomnosti a určitě i budoucnosti. Takoví fanoušci k týmu patří, ale musí jejich chování opravdu takto překračovat meze zákona?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.04.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Fotbaloví hooligansMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­