ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Drogy - veselý zabiják

Drogy. Stávají se čím dál tím populárnější. Zamysleme se ale nad tím, co dělají drogy s námi a naším tělem. Třeba takové požití marihuany. Je sice fajn, že se po ní tři hodiny smějete, ale stopy marihuany jdou v krvi poznat i několik měsíců nazpět. Opravdu vám stojí za pár hodin smíchu ten strach z toho, že kdykoliv vám vezmou krev, všechno uvidí? Samozřejmě nemluvě o tom, jaký vliv má marihuana na náš organismus. Zvyšuje riziko vzniku leukémie a po čase může způsobit bronchitidu. Ale to už se dostáváme jinam.

Já sám jsem NIKDY žádnou drogu nezkoušel a ani toho nelituji. Není to potřeba. Směji se, když se smát chci, nejlepší výkony podávám, když chci, nepotřebuji je ovlivňovat drogami.

A teď otázka, která se spoustě lidem vybaví, když přijde ke slovu téma drog: měly by být drogy legalizovány?
Já, ačkoliv jsem drogu nikdy nepožil a ani to do budoucna nemám v plánu zkoušet, jsem pro. Lidé, kteří chtějí brát drogy, je berou tak jako tak. O moc víc lidí by je brát nezačalo, ba právě naopak. Pokud by byla marihuana legalizována, stát by na ni uvalil obrovskou daň, což by vedlo ke zdražení. Odrazovalo by to spoustu závislých lidí. Ale to, jestli legalizovat, nebo ne, je na názoru každého.
A jaký je váš názor? Legalizovat, nebo ne? Proč?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 11.11.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Drogy - veselý zabijákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­