ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Drogy a lidé

Drogy jsou v dnešní době stále častějším problémem mezi lidmi. I přestože jsou zakázané, není nejmenší problém si je obstarat. Můj přístup k drogám jako takovým je velmi záporný. Nejsem jejich zastáncem ani uživatelem a považuji je za špatnou věc. Uživatelé drog patří většinou mezi spodinu společnosti.

Na druhou stranu ale v České republice spadá do kategorie "drogy" snad úplně všechno, co se nedalo zařadit jinam. Zářným příkladem je třeba látka zvaná clenbuterol, která se u nás považuje za anabolický steroid. A steroidy jsou látky, jež jsou v České republice zařazeny bok po boku takovým drogám, jako je například heroin. Nikoho už ale nezajímá, že clenbuterol by v žádném případě neměl být považován za steroid, natož za drogu. Jde vlastně o lék proti astmatickým záchvatům. Díky svým účinkům spalování tuků si ale vysloužil nálepku droga.

Každý si pod pojmem "drogy" může představit něco trošku jiného. V každém případě si ale myslím, že není dobré si s drogami zahrávat nebo s nimi experimentovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Drogy a lidéMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)