ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Drogy a lidé

Drogy jsou v dnešní době stále častějším problémem mezi lidmi. I přestože jsou zakázané, není nejmenší problém si je obstarat. Můj přístup k drogám jako takovým je velmi záporný. Nejsem jejich zastáncem ani uživatelem a považuji je za špatnou věc. Uživatelé drog patří většinou mezi spodinu společnosti.

Na druhou stranu ale v České republice spadá do kategorie "drogy" snad úplně všechno, co se nedalo zařadit jinam. Zářným příkladem je třeba látka zvaná clenbuterol, která se u nás považuje za anabolický steroid. A steroidy jsou látky, jež jsou v České republice zařazeny bok po boku takovým drogám, jako je například heroin. Nikoho už ale nezajímá, že clenbuterol by v žádném případě neměl být považován za steroid, natož za drogu. Jde vlastně o lék proti astmatickým záchvatům. Díky svým účinkům spalování tuků si ale vysloužil nálepku droga.

Každý si pod pojmem "drogy" může představit něco trošku jiného. V každém případě si ale myslím, že není dobré si s drogami zahrávat nebo s nimi experimentovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Drogy a lidéMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­