ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.06
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Drogová závislost

Droga ti dá málo, ale chce hodně zpět. Zkusíš to jednou, a začneš se tak točit v kruhu. Najednou nemáš čas na věci, které tě kdysi bavily. Nežiješ už ve skutečném světě, ale v iluzích. Od rána do tmy tě pronásleduje ta chuť na další dávku. Musíš ale tu situaci zvládat. Vždyť přece věříš, že droga není tvůj osud. Chtěl jsi to řídit, ale akorát začínáš bourat.
Oni za to můžou, jenom sami sebe zabijou. Nám to přece může být jedno! Dnes je přece důležité starat se o sebe a kariéru. Opravdu? Takové je myšlení ostatních lidí? Nesnažit se je z toho dostat, protože sám můžeš dopadnout špatně?
Narkomani nalhávají sami sobě, že je všechno v pořádku a že neselhali; bez cíle tak tápají v temnotách. Proto neumí najít limit kdy přestat nebo kolik si vzít.
Dostat se z toho sám - marná snaha. Musí se zastavit a zapomenout na bolest, začít mít v něco víru. Ale těžké začít, když jsi ztratil všechno! Nebo ne? Každý si musí za svými sny jít. Není tahle atmosféra přece jen nebezpečná?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kikes, 26.05.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Drogová závislostMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­