ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Dívám se dívám...

Je příjemné slunečné odpoledne, začíná jaro. Sedím v autě a sleduji okolní krajinu. Pozoruji, jak se příroda pozvolna probouzí ze zimního spánku. Najednou však "vruuum"! Vysokou rychlostí nás předjel sportovní vůz a přerušil tak mou poklidnou idylu. Ihned mě napadají otázky typu: "Proč jede tak rychle? Proč raději nezpomalí a neporozhlédne se kolem?" Asi spěchá a na jarní krajinu nemá myšlenky.

Všichni pořád někam spěchají. Ať už do práce, na úřad, na dovolenou, či kamkoliv jinam. Na jarní přírodu již v dnešní době nemá myšlenky téměř nikdo. A myslím si, že je to velká škoda. Bohužel však spěch je dnes nutný. Pokud se budeme stále jenom kochat nádhernou jarní přírodou, možná budeme mít krásný život, ale pravděpodobně nikdy ničeho nedosáhneme. Je tedy dobře, že pořád někam chvátáme? Sám na tuto otázku nedokáži s jistotou odpovědět.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: eXtremeCZ, 10.05.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dívám se dívám...Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­