ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Dětská obezita

Dětí, které trpí nadměrnou obezitou, přibývá. Jak jste si určitě všimli, tak MŠMT na to zareagovalo tak, že zvedlo počet hodin tělesné výchovy. Myslíte si, že to pomůže? V žádném případě! Vidím to u svých spolužáků, kteří jsou poněkud "neforemní".

Většině rodičů nedělá problém napsat dítěti omluvenku nebo se učiteli pouze omluvit, že máte problémy s kotníkem, ramenem, rukou nebo vás jen bolí břicho. Řešení problému s obezitou bych ale viděl jinde, ani ne tak daleko o školy - ve školních jídelnách.
Kdykoliv jdu ve škole na oběd, nedostanu jídlo, které by neplavalo v tuku. Třeba nedávno jsem jedl palačinky s ovocem a smetanou, které bych spíš přejmenoval na palačinky v tuku a s tukem. Opravdu byl celý talíř zaplaven tukem, jenž se snažili zamaskovat "smetanou", kterou nabírala kuchařka ze tří kila vážícího kelímku, na němž chyběl snad už jen nápis ztužený tuk - nekonzumovat při obezitě.

Opravdu si ministerstvo myslí, že tři hodiny tělocviku dokáží přemoci stravu ve školních jídelnách?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 04.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dětská obezitaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­