ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Dětská obezita

Dětí, které trpí nadměrnou obezitou, přibývá. Jak jste si určitě všimli, tak MŠMT na to zareagovalo tak, že zvedlo počet hodin tělesné výchovy. Myslíte si, že to pomůže? V žádném případě! Vidím to u svých spolužáků, kteří jsou poněkud "neforemní".

Většině rodičů nedělá problém napsat dítěti omluvenku nebo se učiteli pouze omluvit, že máte problémy s kotníkem, ramenem, rukou nebo vás jen bolí břicho. Řešení problému s obezitou bych ale viděl jinde, ani ne tak daleko o školy - ve školních jídelnách.
Kdykoliv jdu ve škole na oběd, nedostanu jídlo, které by neplavalo v tuku. Třeba nedávno jsem jedl palačinky s ovocem a smetanou, které bych spíš přejmenoval na palačinky v tuku a s tukem. Opravdu byl celý talíř zaplaven tukem, jenž se snažili zamaskovat "smetanou", kterou nabírala kuchařka ze tří kila vážícího kelímku, na němž chyběl snad už jen nápis ztužený tuk - nekonzumovat při obezitě.

Opravdu si ministerstvo myslí, že tři hodiny tělocviku dokáží přemoci stravu ve školních jídelnách?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dětská obezitaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)