ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.57
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Děti a dospělí - kdo koho vychovává?

Už od nejútlejšího věku našeho života nás doprovází mnoho zákazů a příkazů, a i když je nám to proti srsti a děláme si téměř vše po svém, rodiče to s námi myslí dobře...
Výchova je naší nedílnou součástí a hlavně vizitkou, se kterou v životě vystupujeme. Ale jakou vizitku mají naši milí páni politici? Jak na nás mají působit? A pokud oni vychovávají děti tak, jak se chovají, potěš pánbůh. Oni mají být vzorem slušnosti? To snad ne! Vždyť je to odstrašující příklad výchovy dítěte... Někdy se mi zdá, že i zvířata v ZOO se chovají líp než oni. Také když se ohlédnu po naší třídě a vůbec všeobecně kolem sebe na ostatní teenagery, je to ostuda, jak se hrozně vyjadřují.
V naší společnosti by bylo velké zadostiučinění i to, že pokud chtějí rodiče vychovávat, měli by se dobré chování především naučit oni sami.
Vzájemná spolupráce na výchově je důležitá i pro společné soužití bez zbytečných hádek. Vždyť slušné vystupování není naškodu, jelikož budeme jakožto rodiče toto chování přenášet na další generace, i když si to ani nemusíme uvědomovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: PeTuShK@, 05.10.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Děti a dospělí - kdo koho vychovává?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­