ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.17
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Dá se žít bez dopravních prostředků?

Přemýšleli jste už někdy, jaké by to bylo bez dopravních prostředků? Nebo co byste dělali, kdybyste nemohli převézt těžký náklad bez dopravního prostředku?
Zkusme se vrátit do minulosti...
Již ve středověku lidé měli svůj dopravní prostředek, který jim vezl nebo nesl náklad. V této době měl dopravní prostředek skoro každý, ovšem dopravní prostředky se lišily svou krásou, bohatostí, a proto šlechta nebo císaři měli vždy lepší a hezčí než samotné vesnické obyvatelstvo. Později už si ale svoje dopravní prostředky lidé snažili vyrobit luxusní a komfortní a přeli se, který koňský postroj je hezčí a luxusnější.
Avšak dokážete si vůbec představit svět bez dopravních prostředků? Díky dopravním prostředkům je dnes zaměstnáno více jak polovina obyvatelstva... Kdybyste v této době neměli dopravní prostředek, nemuseli byste stihnout pohřeb své babičky nebo důležitou schůzi v zahraničí, ale i přesto mají nějaké mouchy - třeba že nám ničí naše ovzduší a škodí našemu zdraví.
Co konstatovat závěrem? Snad jen to, že je důležité mít svůj dopravní prostředek... Nebo ne?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Hunkers, 30.05.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dá se žít bez dopravních prostředků?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­