ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Čtení dětem (2)

Už odmalička mi rodiče před spaním četli pohádky. A právě díky tomu mám již od doby, co jsem se naučil číst, kladný vztah k literatuře. Nejprve jsem si pročítal pohádky, potom se mi zalíbily dobrodružné knihy a dnes si velmi rád přečtu i detektivky. Sám, až budu mít děti, jsem si zcela jistý, že jim budu před spaním také předčítat.

V dnešní době internetu se dostávají do popředí elektronické knihy, ale já si nedokážu představit, že bych už nemohl cítit tu krásnou vůni papírových stránek, že bych nemohl obracet stránky a už vůbec ne to, že bych byl závislý na tom, jestli mám zrovna přístup k celosvětové síti nebo zda mám dostatek baterie. Proto své děti povedu k tomu, aby si raději četly knihy v papírové podobě. A z toho důvodu si i myslím, že elektronické knihy nemohou nikdy nahradit ty klasické, papírové a krásné.

Knihy jsou pro mě velmi dobrý přítelem. Vyplní můj volný čas, zabaví mě. Často se do nich ponořím a zkouším se vžít do role hlavních hrdinů. Knížky mi umožňují nahlédnout do minulosti nebo naopak poskytují určitý pohled na současnost. Proto se pro mě četba stala součástí mého života a své děti určitě také povedu ke čtení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 06.12.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čtení dětem (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­