ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.80
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Co mohu udělat pro životní prostředí?

Zajímavá otázka. Já osobně si myslím, že jako jedinec toho moc nezmůžu, ale zase je pravda, že kdyby si tohle řekli všichni, naše planeta na tom asi bude o mnoho hůř.
Já sama, když jdu ven se psem a vidím kolem lavičky poházené papírky, PET láhve nebo další odpadky, tak je seberu a vyhodím do koše, i přestože vím, že za dvě, tři hodiny se tam budou válet jiné, které tam vyhodí zase někdo další. I když se pokouším nepořádek po ostatních uklízet, je to stále stejný kolotoč.
Dále se rovněž snažím třídit odpad, domnívám se, že je to pro životní prostředí určitě šetrné. Myslím, že jako jedinec toho moc dalšího udělat nemůžu. Ani malá skupinka lidí toho moc nezmůže, a proto bychom měli informovat okolí, aby nebyli všichni tak lhostejní k naší planetě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mohu udělat pro životní prostředí?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)