ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.80
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Co mohu udělat pro životní prostředí?

Zajímavá otázka. Já osobně si myslím, že jako jedinec toho moc nezmůžu, ale zase je pravda, že kdyby si tohle řekli všichni, naše planeta na tom asi bude o mnoho hůř.
Já sama, když jdu ven se psem a vidím kolem lavičky poházené papírky, PET láhve nebo další odpadky, tak je seberu a vyhodím do koše, i přestože vím, že za dvě, tři hodiny se tam budou válet jiné, které tam vyhodí zase někdo další. I když se pokouším nepořádek po ostatních uklízet, je to stále stejný kolotoč.
Dále se rovněž snažím třídit odpad, domnívám se, že je to pro životní prostředí určitě šetrné. Myslím, že jako jedinec toho moc dalšího udělat nemůžu. Ani malá skupinka lidí toho moc nezmůže, a proto bychom měli informovat okolí, aby nebyli všichni tak lhostejní k naší planetě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Linzzy, 29.10.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mohu udělat pro životní prostředí?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­