ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.28
Hodnoceno: 47x Prosím, ohodnoť práci

Co mi škola dává a bere?

Na následujících řádcích bych chtěl napsat něco o tom, co mi dává a bere každodenní návštěva školy.

Škola mi rozhodně poskytuje vzdělání, které budu potřebovat po celý zbytek svého života. Další důležitou věcí, kterou mi škola přináší, jsou bezesporu přátelé. Říká se, že kamarádi ze základní školy jsou na celý život. Již teď vím, že s některými z nich se budu stýkat až do své smrti.

Mezi první důležitou věc, kterou mi škola bere, bych zařadil určitě čas. Možná to zní zajímavě, ale je to tak. V autobusu prosedím skoro hodinu denně. K tomu jsem ve škole již hodinu před začátkem vyučování a odjíždím až 45 minut po skončení výuky. Škola mi taky ubírá energii na cokoliv jiného. Domů přijdu ve tři hodiny odpoledne, do čtyř dělám úkoly, potom se učím a v šest hodin večer již opravdu nemám náladu na cokoliv jiného.

Myslím si tedy, že základní škola má více záporů než kladů. Přesto ale musím vydržet a věřit, že střední škola bude přece jen o něco lepší.
První stupeň na základce nestál vůbec za nic, na druhém se to zlepšuje, a tak nezbývá než doufat, že někdy se dostanu na školu, na které se mi bude i líbit.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mi škola dává a bere?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)