ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.67
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Chování fanoušků

Snad každý jednou byl na fotbalovém hřišti, buď jako fanoušek, nebo jako hráč za nějaký fotbalový oddíl.
Zamysleme se nad tím, jak se někteří fanoušci chovají. Na stadiónech rozbíjejí lavičky, zapalují ohně a provádějí další jiné nehezké věci. A ostatním, co to tam mají rádi, po takovém "útoku" zbydou jen oči pro pláč. Proč to dělají? Udělali jsme jim snad něco?
Jak by měl vypadat takový správný fanda? "Každý správný fanda pořádně fandí a někteří si mohou přinést propagující věci pro svoje týmy." Takhle nějak odpoví fanoušek. Ale nejsou to jen fanoušci sportu, ale mohou tu být kupříkladu i fanoušci opery a divadelních her. A tam je potřeba vyměnit propagující vlajky a pískot za slušné společenské chování a tleskot.
Na otázku "Jak se vám líbilo publikum?" odpoví hráči a zpěváci na turné většinou kladně. Můžeme ovšem i zaslechnout odpověď jako "Publikum nás zklamalo!" - neslýcháme ji sice často, ale taky se to může někdy stát. Důvodů, proč nemuseli být spokojeni, může být hodně, ale asi nejčastěji se stane, že například nedorazí vůbec žádné publikum nebo naopak diváků je dost, avšak nechovají se podle toho, jak by se takoví správní fanoušci chovat měli.
A jaký jsem fanoušek já? Na tuto otázku si musí každý odpovědět sám. Je důležité, aby se každý zamyslel sám nad sebou, když jde někam fandit...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: sun.care, 04.02.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Chování fanouškůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­