ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.42
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Bolest

Bolest, kterou cítím, nemůžu slovy popsat. To nejde. Je to stejné, jako když člověk umírá a v tu chvíli by dal cokoliv za to, aby mohl změnit všechny špatné věci, co v životě udělal. Zažila jsem to u někoho, kdo mi byl hodně blízký...ty nepopsatelně smutné poslední chvíle. Ale už je pozdě, protože všichni máme svůj čas spočítaný na sekundu přesně. A proto nás rodiče učí, že máme vždy říkat pravdu a chovat se tak, abychom toho nikdy nelitovali, protože pak je pozdě něco napravit.

Něco ve mně o půlnoci z 21. na 22. května umřelo - a to, co umře, už vzkřísit nejde. Člověk by se neměl rouhat a říkat, že chce umřít, ale v životě nastanou chvíle, kdy si opravdu umřít přeje... A slabí jedinci to dokonají, jen silní přežijí, avšak musí se naučit žít s poznamenanou duší. A tak si pořád říkám, co je lepší a jestli stojí za to žít. Vím, že odpověď je ano. Stojí za to žít!

Nevím, jestli jsem ta slabší, nebo ta silnější, ale vím, že jsem jedna z těch, co věřili v krásný život, lásku, spravedlnost, důvěru, ale zažili zatím jen špínu, sex, nespravedlnost a nedůvěru. A tak se ptám, cítí se někdo stejně jako já?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: neo.white, 23.05.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
BolestMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­