ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.25
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Ach, ta dnešní generace!

V současné době se vzduchem šíří sorta názorů, které jsou směřovány k dnešní povrchní důležitosti současné doby, jež dokázala nakazit psychiku nebohých mlaďoučkých dětí. Se svou mocnou a nepřemožitelnou silou by avšak dokázala nakazit i dospělého člověka, a ovšemže to bravurně zvládla. Nejen děti trpí touto nákazou, nejsou samotní, kdo propadl dnešnímu viru. Tato "nákaza" napadá především psychiku člověka, jenž se díky své ještě poněkud nevyspělé imunitě nedokáže ubránit.

"Dnešní děti jsou zkažené, zkáza světa, měly by se stydět!" tvrdí svět. Důležité je si ale uvědomit, kdo je v tomto činu obětí. Copak pavoukova pavučina, která si obmotala své vlákno okolo kořisti, dokáže vrátit svůj čin zpět a poněkud bezmocná oběť vyváznout z této situace? Mohla si dát ve světě pozor, jenže po něm se šíří nespočet pavouků, kteří neváhají a loví své kořisti.

Proč jsou terčem nenávisti oběti? Nynější svět si je pouze úspěšně polapil do své pavučiny, ze které není cesta ven.
Kdo se stal obětí?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Natálie Stylinson, 31.05.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ach, ta dnešní generace!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­