ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.41
Hodnoceno: 66x Prosím, ohodnoť práci

Zážitek s rodiči

Jel jsem s maminkou na týdenní dovolenou do Velkých Karlovic v Beskydech. Cesta byla velmi dlouhá, trvala skoro osm hodin, ale trmácení po železnici stálo za to. Uviděl jsem náš horský hotel Tatra už z okýnka motoráčku. Skoro jsem nedýchal, tak se mi líbil. I pokoj ve druhém patře byl prostorný a pěkně zařízený, výhled z okna přímo do lesů a kopců, na kterých se pásly ovce. Už jsem se těšil na první túru.
Chodili jsme po všech možných turistických trasách, prošli jsme prales Razula i všechny beskydské stezky. Navštívili jsme skanzen v Rožnově pod Radhoštěm a město Vsetín. Nejvíce se mi ale líbilo v části obce Jezerné, od hotelu tam bylo docela daleko, ale pěší procházka krásnou krajinou dlouhou cestu vždy zpříjemnila. Byli jsme tam třikrát. Uprostřed vesměs jehličnatých lesů leželo velké jezero s průzračnou vodou. Plavaly na něm divoké kachny. Ale hned při první návštěvě jsem u břehu na mělčině spatřil několik raků. Živé raky jsme viděli s maminkou poprvé. Moc se mi líbili. Nosíme s sebou foťák, hned jsme udělali několik snímků, které mi stále při prohlížení fotoalba připomínají báječnou dovolenou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zážitek s rodiči







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)