ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.42
Hodnoceno: 64x Prosím, ohodnoť práci

Zážitek s rodiči

Jel jsem s maminkou na týdenní dovolenou do Velkých Karlovic v Beskydech. Cesta byla velmi dlouhá, trvala skoro osm hodin, ale trmácení po železnici stálo za to. Uviděl jsem náš horský hotel Tatra už z okýnka motoráčku. Skoro jsem nedýchal, tak se mi líbil. I pokoj ve druhém patře byl prostorný a pěkně zařízený, výhled z okna přímo do lesů a kopců, na kterých se pásly ovce. Už jsem se těšil na první túru.
Chodili jsme po všech možných turistických trasách, prošli jsme prales Razula i všechny beskydské stezky. Navštívili jsme skanzen v Rožnově pod Radhoštěm a město Vsetín. Nejvíce se mi ale líbilo v části obce Jezerné, od hotelu tam bylo docela daleko, ale pěší procházka krásnou krajinou dlouhou cestu vždy zpříjemnila. Byli jsme tam třikrát. Uprostřed vesměs jehličnatých lesů leželo velké jezero s průzračnou vodou. Plavaly na něm divoké kachny. Ale hned při první návštěvě jsem u břehu na mělčině spatřil několik raků. Živé raky jsme viděli s maminkou poprvé. Moc se mi líbili. Nosíme s sebou foťák, hned jsme udělali několik snímků, které mi stále při prohlížení fotoalba připomínají báječnou dovolenou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirka K. , nyní 7.B, 24.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zážitek s rodičiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­