ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 103x Prosím, ohodnoť práci

Výlet na hrad Karlštejn

Jednou takhle o víkendu jsme se s rodiči a mojí mladší sestrou rozhodli vyrazit na dlouho plánovaný výlet na hrad Karlštejn. Vzali jsme si svačiny a vyrazili jsme. Jeli jsme a cestou jsme se zastavili v bývalém lomu "Amerika". Všichni jsme vystoupili a šli se podívat, jak je veliký. A můžu Vám říct, že když sem se podívala dolů, tak se mi zamotala hlava, jaká je to výška. Potom, když jsme se pokochali obrovským lomem, jsme pokračovali na výlet na Karlštejn.
Když jsme přijížděli, obklopovali silnici vinné révy, ale jelikož byl začátek jara, tak ještě nerostly. Konečně jsme dorazili na místo. Táta zaparkoval auto a vyrazili jsme na hrad dlouhou cestou a pomalejším krokem.
Asi v půli cesty jsme se zastavili v restauraci "U Karla IV." a tam jsme si dali oběd.
Po obědě jsme se vydali na další polovinu cesty. Když jsme dorazili na hrad, zjistili jsme, že teď na konci zimy se nedělají prohlídky. Zklamaní a udýchaní jsme se pomalu vraceli dolů. Ale nakonec jsme se hezky prošli a poznali lom "Amerika".
Výlet se nám moc líbil, ale příště sem pojedeme až budou prohlídky hradu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sajmonka, 15.03.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet na hrad KarlštejnMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­