ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.98
Hodnoceno: 105x Prosím, ohodnoť práci

Výlet na hrad Karlštejn

Jednou takhle o víkendu jsme se s rodiči a mojí mladší sestrou rozhodli vyrazit na dlouho plánovaný výlet na hrad Karlštejn. Vzali jsme si svačiny a vyrazili jsme. Jeli jsme a cestou jsme se zastavili v bývalém lomu "Amerika". Všichni jsme vystoupili a šli se podívat, jak je veliký. A můžu Vám říct, že když sem se podívala dolů, tak se mi zamotala hlava, jaká je to výška. Potom, když jsme se pokochali obrovským lomem, jsme pokračovali na výlet na Karlštejn.
Když jsme přijížděli, obklopovali silnici vinné révy, ale jelikož byl začátek jara, tak ještě nerostly. Konečně jsme dorazili na místo. Táta zaparkoval auto a vyrazili jsme na hrad dlouhou cestou a pomalejším krokem.
Asi v půli cesty jsme se zastavili v restauraci "U Karla IV." a tam jsme si dali oběd.
Po obědě jsme se vydali na další polovinu cesty. Když jsme dorazili na hrad, zjistili jsme, že teď na konci zimy se nedělají prohlídky. Zklamaní a udýchaní jsme se pomalu vraceli dolů. Ale nakonec jsme se hezky prošli a poznali lom "Amerika".
Výlet se nám moc líbil, ale příště sem pojedeme až budou prohlídky hradu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet na hrad KarlštejnMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)