ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Výlet k řece

Šli jsme kolem řeky a najednou nás napadlo, že bychom se mohli jít vykoupat. Byl asi třetí týden prázdnin, horký letní den. Všichni souhlasili a našel se dokonce i zajímavý návrh: "Vezmeme s sebou do vody i Maxe," ozvala se Lucka. "Max byl totiž náš pes, který vyrazil k vodě s námi. "Ano, to je vlastně dobrý nápad," odpověděla jsem. Voda byla studená, ale nakonec jsem do ní s velkým přemlouváním vlezla. Bylo to super, voda čistá a průhledná. Na dně řeky jsem si vylovila oblázek, s kterým jsem aportovala. Max za kamínkem kupodivu utíkal a dokonce ho i přines zpět.

Když jsme vylezli z vody, natáhli jsme si deku na pěkném místečku ve stínu. Po chvíli jsme ovšem zjistili, že brát s sebou Maxe nebyl zrovna dobrý nápad, poněvadž nám náhle zmizel z dohledu. Šli jsme se proto po něm podívat. Pískali jsme, volali, ale po Maxovi ani stopa. "Rodiče mě zabijí," říkala jsem si. Po chvíli hledání nás už boleli nohy, a tak jsme si sedli na kámen a čekali... Ztratili jsme všechny naděje, ale asi po půlhodině se ozval známý zvuk: "Haf, haf!" Byl to Max. Jak já jsem byla jen ráda, že ho vidím. Všichni jsme si oddychli a od té chvíle jsem ho už raději nespustila ani na moment z očí!

Když se setmělo, odebrali jsme se domů. Rodičům samozřejmě ani muk. Jenomže po delší době to všechno prasklo. I když to moc hezká vzpomínka nebyla, stejně na ni asi nikdy nezapomenu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bááájouuu, 07.06.2009

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet k řeceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­