ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.61
Hodnoceno: 70x Prosím, ohodnoť práci

Výlet do lesa (2)

V sobotu jsme se vydali do lesa na houby. Jela s námi babička s dědou. Naše cesta vedla do cikhájských lesů. Při hledání hub jsme se snažili, aby se jeden druhému neztratil z očí. Hub bylo v lese dost, košíky se nám jen plnily. Babička je vášnivá houbařka, a tak navynechala žádné místečko, kde by mohla najít houby. V lese je plno rašelinišť, a tak se babičce stalo, že do jednoho šlápla. V tu chvíli se začala propadat hlouběji a hlouběji. Lesem se začalo rozléhat volání o pomoc. Přiběhli stateční zachránci děda s tátou a babičku vytáhli, avšak babička byla bosa - její boty totiž pohltilo rašeliniště.
Babička se musela vrátit bosa. A od té doby, když jdeme s babičkou na houby, se ptáme: "Babi, kolik máš s sebou párů bot"?
Při vzpomínce na tuto historku se vždy celá rodina zasmějeme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jarin, 10.12.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet do lesa (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­