ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.37
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Vánoční kapr

Vánoce jsou dobou kouzelnou, ale u nás v rodině se ještě nikdy nic kouzelného nestalo. Stalo se však něco spíše úsměvného...

Tatínek koupil kapra. Nikomu se však do zabíjení nechtělo, a tak jsme milého kapříka pojmenovali a vypustili do vany. Josífek byl podle nás milý a zdravím kypící.
Druhý den však začal poněkud blednout. I zavolali jsme na radu dědečka. Ten znalecky pokýval hlavou a prohlásil, že to nic není - kapřík se prý prostě jen přizpůsobuje svému prostředí. Bílá vana = bílý kapr!
Dali jsme tedy na radu staršího a Josífka s klidným srdcem zanechali svému osudu, a šli spát.
Jenže ráno přiběhl z koupelny můj bratr a povídá, že ten kapr asi ještě spí, protože leží a nehýbe se! Bohužel, kapr odešel do kapřího nebe a štědrovečerní večeře byla tak v ohrožení. Byli jsme smutní, ale stejně bychom kapříka, který má jméno, asi sníst nedokázali... A kuřecí řízek chutnal taky dobře!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Elina, 15.01.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vánoční kaprMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­