ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Stará postel vypravuje

Jsem jedna starší postel v pokoji nějakého kluka. Nevím, jak se jmenuje, protože jsem nikdy jeho jméno neslyšela.
Když mě stavěli, hrozně to bolelo. Nejdříve ze mě měla být poschoďová postel. Ale ta byla moc dlouhá, takže mě pořád zkracovali a zkracovali, až jsem se jim konečně hodila do krámu. Když potom na má záda položili matraci, hned se stala mojí jedinou a nejlepší kamarádkou. Pak si ale klouček usmyslel, že chce větší pokoj a i s kamarádkou matrací jsme se musely stěhovat. Točila se mi z toho hlava. Nejdříve nás do nového pokoje dovlekli a pak nás pořád přesouvali z místa na místo. Jednou pod okno, pak do rohu, jednou ke skříni a pak znovu pod okno, kde nás už konečně nechali být. Když se klučina v novém pokoji ubytoval, pořád po matraci skákal a mě z toho bolela záda. Potom ale asi přišel na to, že matrace je moc tvrdá a vyměnil ji za lepší a pohodlnější.
Já se s ní ale nebavím a ona se mnou taky ne. Jen čekám, kdy vymění taky mě a doufám, že poputuji na stejnou skládku jako moje stará kamarádka matrace.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Zuza, 14.03.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stará postel vypravujeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­