ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.37
Hodnoceno: 223x Prosím, ohodnoť práci

Snob

Dnes jsem šla vrátit knihy do knihovny. Přes skleněný kryt jsem viděla spoustu lidí v oblecích, jak se cpou dortíky. S kamarádkou jsme šli obhlédnout, co se děje: konala se vernisáž slavného chorvatského malíře. V místnosti s vystavenými obrazy bylo přibližně deset lidí, zato v ostatních částech knihovny, kde stály stolky s občerstvením (stehýnka, dortíky, víno, chlebíčky...) se procházelo spoustu načančaných snobáků s nosem vzhůru a nacpanou pusou. Obrazy byly krásné. Jelikož mám také nějakou tu hrdost, nehodlala jsem se dobrovolně ponížit tím, že bych se přidala ke snobíkům diskutujících o tom, jestli si koupí auto za dvě miliardy nebo za pět. Silně pochybuji, že vůbec věděli, že se koná nějaká výstava a pokud to věděli, ve výstavní síni stoprocentně nebyli.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: mikeska, 03.04.2004

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
SnobMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­