ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.07
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Sám doma o prázdninách

Ráno jsem vstal brzy, snad ještě dříve než obvykle. Promnul jsem si oči, napil se studené vody a potom mě zahrnul pocit absolutního štěstí: "Jo, vždyť já mám prázdniny a navíc jsem sám doma," vyskočil jsem z postele a sešel po schodech do kuchyně, kde jsem si udělal snídani. Vtom ve mně ale hrklo: "Co ale budu dělat!?"

Sedl jsem si k televizi a chvíli ji sledoval. Za chvíli mě to přešlo, a tak jsem si vytáhl věci do školy a začal se učit. Nedalo se říct, že by mě to bavilo, ale pořád to bylo lepší než americké filmy plné krve a brutálních vražd.
Po dvouhodinovém úporném studiu jsem se rozhodl, že se půjdu aspoň projít a navštívím své prarodiče.
Když jsem se vrátil domů, už se pomalu stmívalo a já si uvědomil, že ačkoliv jsem měl prázdniny, učil jsem se vlastně stejně jako ve škole. Jen večer jsem mohl sledovat televizi bez pocitu strachu, že ráno nestihnu autobus...

Než jsem se nadál, byl první den jarních prázdnin za mnou. Ty další se budu snažit prožít lépe než jen sezením u televize nebo studiem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 01.02.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Sám doma o prázdnináchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­