ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.70
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Páteční večer

V pátek jsem šla od babičky pozdě domů. Byla už tma a já jsem musela jít kolem hřbitova. A tak jsem si vzala jako společníka na cestu babiččinýho psa jmenem Trpaslík.
Když jsme došli až ke hřbitovu, začal z ničeho nic stěkat a štěkat. Myslela jsem si, že štěká na mladou skupinku přiopilých mládenců, kteří se jen tak tak belhali z hostince opodál. Ale nakonec tomu tak nebylo. Po pár krocích jsem ve svitu pouliční lampy uviděla, jak se za námi vynořuje stín. Rozhodla jsem se, že přidáme do kroku, ale co se nestalo - stín také přidal.
Když jsme přišli k domu, narychlo jsem odemkla dveře a vstoupila i s Trpaslíkem dovnitř.
Po nějaké té chvíli někdo zazvonil na zvonek, vykoukla jsem z okna ven a uviděla prokřehlou babičku. Mezitím ji šel odemknout a pustit domů můj bratr. Po příchodu jsem se dozvěděla, že stín pádící mým směrem patřil vlastně babičce, která mi chtěla donést tašku zapomenutou u ní na židli.
Tento příběh si připomínáme na každoročním rodiném setkání.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Páteční večerMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)