ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.70
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Páteční večer

V pátek jsem šla od babičky pozdě domů. Byla už tma a já jsem musela jít kolem hřbitova. A tak jsem si vzala jako společníka na cestu babiččinýho psa jmenem Trpaslík.
Když jsme došli až ke hřbitovu, začal z ničeho nic stěkat a štěkat. Myslela jsem si, že štěká na mladou skupinku přiopilých mládenců, kteří se jen tak tak belhali z hostince opodál. Ale nakonec tomu tak nebylo. Po pár krocích jsem ve svitu pouliční lampy uviděla, jak se za námi vynořuje stín. Rozhodla jsem se, že přidáme do kroku, ale co se nestalo - stín také přidal.
Když jsme přišli k domu, narychlo jsem odemkla dveře a vstoupila i s Trpaslíkem dovnitř.
Po nějaké té chvíli někdo zazvonil na zvonek, vykoukla jsem z okna ven a uviděla prokřehlou babičku. Mezitím ji šel odemknout a pustit domů můj bratr. Po příchodu jsem se dozvěděla, že stín pádící mým směrem patřil vlastně babičce, která mi chtěla donést tašku zapomenutou u ní na židli.
Tento příběh si připomínáme na každoročním rodiném setkání.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Káťa, 18.11.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Páteční večerMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­