ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.20
Hodnoceno: 92x Prosím, ohodnoť práci

Návštěva (2)

V neděli jsem jel na návštěvu. Nastupoval jsem do vlaku, když se za mnou ozvalo: "Ahoj, kam jedeš?" Otočil jsem se a uviděl za sebou nejlepšího kamaráda Pavla. Odpověděl jsem mu: "Jedu do Prahy na návštěvu k babičce a ty?" Pavel povídá: "Já jedu taky na návštěvu k babičce, ale do Pardubic..." Jeli jsme tak stejným vlakem. Šli jsme si sednou a asi za deset minut se vlak rozjel.

Po chvilce cesty přišel průvodčí, od kterého jsme si koupili jízdenku. Celou cestu do Pardubic jsme si povídali. V Pardubicích jsme se rozloučili a já jsem pokračoval dál až na konečnou do Prahy. Cesta trvala ještě asi další dvě hodiny. V Praze na mě už čekala babička. U ní jsem strávil cely týden. Navštívili jsme snad všechny pražské památky. V neděli jsem se chystal na odpolední cestu domů do Brna.

Zpátky jsem šel na nádraží sám. Tentokrát jsem si koupil jízdenku na zpáteční cestu na nádraží. Sedl jsem si do vlaku a po půl hodině cesty jsem usnul. Vzbudil jsem se až v Pardubicích, kde nastupoval kamarád Pavel. Tak jsme zase společně cestovali. Celou cestu až do Brna jsme si povídali, jak jsme se ten týden vlastně měli. Cesta nám proto rychle utekla. Za dvě hodiny se už vlak zastavil v Brně. V Brně jsme se rozloučili a řekli si, že příště se domluvíme, abychom nebyli překvapeni, až se zase potkáme někde na cestách...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Paťa, 29.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Návštěva (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­