ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.01
Hodnoceno: 94x Prosím, ohodnoť práci

Můj sportovní zážitek

Sport mám rád, ale aktivně žádný neprovozuji. Sportuji pouze ve volných chvílích jako mnozí kluci od nás z ulice. A tak společně jezdíme na kole, hrajeme fotbal, vybíjenou. V zimě sáňkujeme nebo chodíme bruslit na hlubocké kluziště.
A tak k největším zážitkům patří asi chvíle, kdy jsem něco dokázal poprvé. Nejdříve jsem se naučil jezdit na tříkolce, ve třech letech jsem poprvé dostal dětské kolo a prý jsem se na něm naučil jezdit velmi rychle. Ten rok o Vánocích mi Ježíšek přinesl první lyže, byly dlouhé pouhých 80 cm. Velmi mě bavilo na nich jezdit, i když zpočátku jsem dost padal do sněhu. V pěti letech jsem se učil bruslit. Nejprve jsem měl jen dětské klouzačky, které se řemínky připínaly na boty. S dědou jsme se vydali na rybník. Bruslil jsem a vůbec se mi nechtělo domů. Při posledním objíždění rybníka jsem ale upadl a zlomil si ruku v zápěstí.
Pět týdnů jsem měl sádru. Plavat mě učila maminka, která sama je neplavec. Přesto jsem se v první třídě naučil plavat a také skákat do vody.
Dnes rád hraji ve škole florbal, po vyučování jezdím na kole nebo koloběžce. V zimě sáňkuji, lyžuji a bruslím. V létě plavu, chodím na tůry a také si rád zahraji minigolf nebo míčové hry.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirka K. , nyní 7.B, 24.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj sportovní zážitek







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­