ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.02
Hodnoceno: 95x Prosím, ohodnoť práci

Můj sportovní zážitek

Sport mám rád, ale aktivně žádný neprovozuji. Sportuji pouze ve volných chvílích jako mnozí kluci od nás z ulice. A tak společně jezdíme na kole, hrajeme fotbal, vybíjenou. V zimě sáňkujeme nebo chodíme bruslit na hlubocké kluziště.
A tak k největším zážitkům patří asi chvíle, kdy jsem něco dokázal poprvé. Nejdříve jsem se naučil jezdit na tříkolce, ve třech letech jsem poprvé dostal dětské kolo a prý jsem se na něm naučil jezdit velmi rychle. Ten rok o Vánocích mi Ježíšek přinesl první lyže, byly dlouhé pouhých 80 cm. Velmi mě bavilo na nich jezdit, i když zpočátku jsem dost padal do sněhu. V pěti letech jsem se učil bruslit. Nejprve jsem měl jen dětské klouzačky, které se řemínky připínaly na boty. S dědou jsme se vydali na rybník. Bruslil jsem a vůbec se mi nechtělo domů. Při posledním objíždění rybníka jsem ale upadl a zlomil si ruku v zápěstí.
Pět týdnů jsem měl sádru. Plavat mě učila maminka, která sama je neplavec. Přesto jsem se v první třídě naučil plavat a také skákat do vody.
Dnes rád hraji ve škole florbal, po vyučování jezdím na kole nebo koloběžce. V zimě sáňkuji, lyžuji a bruslím. V létě plavu, chodím na tůry a také si rád zahraji minigolf nebo míčové hry.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj sportovní zážitekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)