ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.70
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Můj smolný den

  • vypravování, případně popis průběhu smolného dne

Dnes ráno jsem zaspala. Asi jsem si zapomněla natáhnout budík...
Vystřelím z postele, jak nejrychleji umím. Navléknu na sebe nejbližší oblečení, popadnu tašku a vyrazím do školy. Střídám běh s chůzí. Asi v polovině cesty si vzpomenu, že jsem nezamkla dům. Rychle se proto vracím a pak už do školy jen běžím. V šatně ze sebe shodím bundu a spěchám do třídy. Schody beru po dvou. Když konečně stanu před dveřmi naší učebny, slyším paní učitelku křičet na žáky. Vstoupím do třídy, omluvím se za pozdní příchod a co nejtišeji kráčím na své místo, abych paní učitelku ještě více nerozzlobila. Nemůžu se dočkat velké přestávky, až si konečně koupím svačinu, protože jsem se ráno ani nestihla nasnídat. Většinu přestávky však strávím ve frontě. Když přijdu na řadu, zjistím, že už mají vyprodáno. S prázdným žaludkem se vracím do třídy. Další hodinu máme dějepis. Zděsím se, když slyším paní učitelku vyslovit moje jméno. Jsem zkoušená! U tabule si ale moc dlouho nepostojím, protože po chvíli odcházím se čtyřkou v žákovské knížce. S myšlenkou že následující hodina tělocviku dopadne lépe, zamířím do šatny převléknout se. Dnes však hrajeme fotbal, který zrovna nepatří mezi mé oblíbené sporty. Vyváznu téměř bez zranění, mám jen odřené koleno a naraženou holenní kost. Když konečně dorazím domů, zasednu za psací stůl a pustím se do přípravy na zítřejší písemné práce. Večer, když se chci dívat na svůj oblíbený seriál, vypnou proud. Natáhnu si budík a jdu spát. Alespoň budu mít větší šanci, že nezaspím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Barbora V., 05.01.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj smolný denMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­