ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.06
Hodnoceno: 80x Prosím, ohodnoť práci

Můj nejhorší víkend o prázdninách

V srpnu, když měl taťka dovolenou, jsme celá naše rodinka jeli na Pastviny pod stan. Ubytovali jsme se v kempu Šlechtův palouk. To jsem ještě nevěděla, že to bude můj nejhorší víkend o prázdninách.
V sobotu ráno po snídani jsme vyjeli na vytoužené místo. Po příjezdu do kempu mamka s taťkou našli pěkný plac pro stan. Táta začal stavět stan, a protože si zapomněl v autě sekerku, požádal mě, abych mu ji přinesla.
Rychle jsem utíkala a vůbec při tom nedávala pozor. Ve chvíli, kdy jsem sekeru brala do ruky, mi vyklouzla z ruky a padala na zem ostřím přímo na mou nohu. Ucítila jsem, jak se mně sekyrka zasekává do nohy. Hrozně to bolelo, a tak - aniž bych si to uvědomila - jsem začala ječet jak na lesy. Mamka rychle přiběhla, samozřejmě celá vyděšená. Noha mě šíleně bolela, a proto jsem nechtěla, aby mně na nohu někdo sahal. Táta mě nakonec přesvědčil a nohu mi omyli vodou. Byla celá oteklá a pořád z ní prýštila krev. Hrozně bolela, proto mně ji mamka obvázala a jeli jsme do nemocnice. Pan doktor mě hned poslal na rentgen, aby zjistil, co sekerka napáchala. Naštěstí to bylo jen hodně naražené, takže mi nohu jen vyčistili a znehybnili. Nesměla jsem na ni tři dny našlapovat, aby se naražené kosti a svaly daly do pořádku.
Ten víkend bylo hrozné vedro a já musela ležet na dece s nohou podloženou, místo abych řádila někde ve vodě. Lidi, já na sebe byla ale naštvaná! Mamka si toho všimla a aby mě spravila náladu, donesla mi ten největší a nejchutnější pohár, co jsem kdy jedla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Michaela K 5.A, 14.10.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj nejhorší víkend o prázdnináchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­