ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.04
Hodnoceno: 82x Prosím, ohodnoť práci

Můj nejhorší víkend o prázdninách

V srpnu, když měl taťka dovolenou, jsme celá naše rodinka jeli na Pastviny pod stan. Ubytovali jsme se v kempu Šlechtův palouk. To jsem ještě nevěděla, že to bude můj nejhorší víkend o prázdninách.
V sobotu ráno po snídani jsme vyjeli na vytoužené místo. Po příjezdu do kempu mamka s taťkou našli pěkný plac pro stan. Táta začal stavět stan, a protože si zapomněl v autě sekerku, požádal mě, abych mu ji přinesla.
Rychle jsem utíkala a vůbec při tom nedávala pozor. Ve chvíli, kdy jsem sekeru brala do ruky, mi vyklouzla z ruky a padala na zem ostřím přímo na mou nohu. Ucítila jsem, jak se mně sekyrka zasekává do nohy. Hrozně to bolelo, a tak - aniž bych si to uvědomila - jsem začala ječet jak na lesy. Mamka rychle přiběhla, samozřejmě celá vyděšená. Noha mě šíleně bolela, a proto jsem nechtěla, aby mně na nohu někdo sahal. Táta mě nakonec přesvědčil a nohu mi omyli vodou. Byla celá oteklá a pořád z ní prýštila krev. Hrozně bolela, proto mně ji mamka obvázala a jeli jsme do nemocnice. Pan doktor mě hned poslal na rentgen, aby zjistil, co sekerka napáchala. Naštěstí to bylo jen hodně naražené, takže mi nohu jen vyčistili a znehybnili. Nesměla jsem na ni tři dny našlapovat, aby se naražené kosti a svaly daly do pořádku.
Ten víkend bylo hrozné vedro a já musela ležet na dece s nohou podloženou, místo abych řádila někde ve vodě. Lidi, já na sebe byla ale naštvaná! Mamka si toho všimla a aby mě spravila náladu, donesla mi ten největší a nejchutnější pohár, co jsem kdy jedla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj nejhorší víkend o prázdnináchMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)