ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Můj ideální den

Už dlouho jsem se tolik nebudil jako dnes v noci, ta noc mi přišla tak dlouhá, že jsem se málem zbláznil, než jsem se dočkal rána. A ono přeci přišlo.

Je něco kolem šesté a já se probouzím, za okny již na mě koukají první paprsky dnešního dne - rozednívá se celkem rychle. Vstávám, oblékám se... Ale ne, po chvíli si to rozmýšlím a rozhoduji se, že doma budu dnes celý den chodit nahý, jen kdybych šel ven, něco na sebe obléknu.

Abych se probral z noční letargie, intuitivně si pouštím své PC, kterému říkám Torpédo a dávám si jednu hru Legionu. Vyhrávám nad vývojáři této hry. Den začíná vskutku skvěle.
Za chvíli mi od mé milé přistává pod nosem skvělá káva a vanilkovo-nutellové croissanty. S chutí si oblíznu rty a už se na snídani vrhám jako hladový pes.

Mezitím se za okny udělalo moc hezky, slunce je již dávno vzhůru a já mám chuť si někam vyrazit. Beru si v práci volno - konečně jsem to natřel šéfovi, nestačil se divit a zmohl se díky mé výřečnosti jen na OK.
Tak to by bylo, celý den volný. Co jen s ním?

Rozhoduji se celkem rychle, nechci nakupovat ani se zabývat prací, domácími povinnostmi, chci si ten den užít na maximum.
Kolem 9 vyrážím s partnerkou na privátní wellness. Je to příjemný relax a trocha toho povyražení. To přeci nikomu ještě neublížilo. Vířivka, sauna, lehátka a skvělá romantická atmosféra. Pak si dávám parádní doutník a drink v místním baru. Poté jdu navštívit svého yorkshirského teriéra v hotelu za rohem - potřebuje být láskou umačkán a objímán, byl pro to stvořen. Mezitím mi můj teriér potichu šeptá něco o nějaké fence ve druhém podlaží. Jdeme se tam společně podívat. Nechávám je o samotě, že by konečně byla mnou tolik očekávaná štěňátka? Ze zvuků z pokoje to vypadá slibně. Pak si najímám soukromé letadlo a letím s mou milou přítelkyní na Kanárské ostrovy. Chvíli dovádíme v moři. Potom si objednáváme vybraná jídla ze zdejší luxusní restaurace. Následně usedáme do letadla, které míří do Vatikánu na neobvyklou audienci u papeže, jenž mi slibuje, že mi přijede na svatbu se zástupem jeptišek. Chrochtám blahem... Dostávám od něj eucharistii a letíme zpátky směrem do ČR.

Odpoledne je jako stvořené pro malou romantickou procházku plnou úsměvů, polibků a krásných chvil s mou milou. Čeká mě ještě návštěva opery a setkání s jejími protagonisty. Pak vzhůru domů do bytu. Dávám si ještě jeden Legion, který odehraji opět nahý a s radostí jej vyhrávám.

Když uléhám do postele, pomyslím si, jaký to byl nádherný den. Pomalu usínám.

Ale co to? Za chvíli zvoní budík, je 6:10 a já musím vstávat do práce, dnes jdu zase vozit hlínu a štěrk, sotva se dočkám milého pohledu, natož slova uznání.
Domů přijdu až večer zbitý a strhaný, a jen co se osprchuji a naházím do sebe oběd, je večer a já musím zase jít spát, abych byl ráno připraven vstát a jít opět do práce...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Frankie12, 30.09.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj ideální denMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­