ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.24
Hodnoceno: 55x Prosím, ohodnoť práci

Moje nejlepší kamarádka

S mou nejlepší kamarádkou, o které jsem tou dobou ještě nevěděla, že bude pro mě ta nej, jsem se seznámila ve školce. Hrála jsem si tak s ostatními dětmi, když jsem uviděla, jak u jednoho stolku sedí Kristýnka. Učitelky ji neměly moc v lásce, protože se lišila od ostatních dětí. Málo komunikovala, ani si moc nehrála s hračkami. Jednou jsem k ní jen tak ze zvědavosti přišla a zeptala se jí: "Proč seš taková?" Ona mi nenuceně řekla, že neví, proč ji tu nikdo nemá rád. Když si pro mě přišla mamka, tak jsem jí o Kristýně začala vyprávět. Řekla jsem jí, že mi jí je líto. Druhý den jsem si hrála už jen s ní. Začala jsem ji mít ráda. Samozřejmě jako kamarádku. Z tiché malé Kristýnky se vyklubala odvázaná holka, která umí sama bránit svoji osobnost. Jsem tedy tak trošku hrdá na to, že jsem se tehdy ve školce odtrhla od dětí, které považovaly Kristýnu za zaostalou a místo toho jsem s ní navázala společnou řeč. Teď je z nás nerozlučná dvojka a doufám, že nás nic nerozdělí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Baruš-Beruš, 30.01.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje nejlepší kamarádkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­