ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.89
Hodnoceno: 98x Prosím, ohodnoť práci

Metráček

Po letních prázdninách k nám do třídy nastoupil nový žák.
Jmenoval se Pavel Mládek, ale my jsme mu říkali Metráček. Smáli jsme se mu kvůli jeho malé, ale hodně zakulacené postavě. Musel být aspoň o hlavu menší než já a o deset kilo těžší, což je na jeho výšku hodně. Ale povahu měl správného kluka, který nikdy nezkazil žádnou srandu. Protože nesportoval, měl hodně volného času, který doplňoval čtením knih. Domlouvali jsme mu, aby začal dělat nějaký sport, ale on nechtěl a raději zůstal u svých knih, i když každou četl už třikrát. Museli jsme vymyslet novou taktiku boje. Vtiskli jsme mu do té jeho hlavy plné knih myšlenku, že většinu holek "nesbalí" pomocí knih a dobrým srdcem, ale také pěknou postavou. Tyhle slova měly vysoký účinek a Pavel začal s námi chodit pravidelně do posilovny a na bazén. Pavlovi se povedlo zhubnout za rok patnáct kilo a těchto několik kilo si připsal do výšky. Pavlova snaha udělala vysoký ohlas u holek. Dosud nechápu, jak se mu povedlo sbalit nejhezčí holku třídy, o kterou jsme všichni tak usilovali.
Nyní toho lituji, že jsme se mu snažili pomoct.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: recordman, 21.12.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
MetráčekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­