ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.42
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Má první hodina tance (2)

Jednoho dne mi přišla poštou pozvánka na kurz tancování. Velmi mě zaujala, a tak jsem začala přemýšlet, jestli do toho nemám jít...

To ráno jsem ve své schránce našla pár nezajímavých letáků, ale právě také jeden zvláštní papírek, jenž na mě silně zapůsobil.
Sedla jsem si doma na pohovku a začala číst. Na malém papírku stálo, že přijímají nové uchazeče na kurz v tanci, kde je možné si vyzkoušet i tancování v páru. Kurz se měl konat hned další týden. Dlouho jsem přemýšlela, jak se rozhodnout, velmi mě to lákalo, ale šel z toho i strach, abych se třeba neztrapnila nebo něco nepokazila.
Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že přeci jenom do toho půjdu, že to může být i zábavné. Zvedla jsem mobilní telefon a zavolala mému příteli...
Byla jsem nervozní, co na to řekne. Překvapilo mě, že z toho byl nadšený snad více než já. Řekl mi, že to je super nápad a že se za pár minutek u mě zastaví.

Na den D jsme se velmi připravovali, trénovali a zkoušeli. Moc jsme se u toho nasmáli a hodně jsme se těšili, až ten den nastane.
A nakonec jsme se dočkali!
Kurz se měl konat v odpoledních hodinách. Brzy ráno jsem proto vstala a šla si koupit nějaké krásné, veselé šaty na můj první tanec. Nemohla jsem si vybrat, všechny z nich byly nádherné. Nevěděla jsem, zdali si mám vzít červené, modré, zelené nebo snad krásné fialkové.
V obchodě jsem strávila přes hodinu a nakonec jsem si vybrala moji nejoblíbenější barvu. Červené šaty všemu jistě dodají radost, vášeň k tanci i smysl života.

Na kurz jsme přišli o půl hodiny dříve. Bylo to tam vážně úžasné. Velký prostor k tanci, dorazilo i hodně lidí, kteří soutěžili hlavně v páru. K tomu všemu hrála krásná muzika...

Tu soutěž jsme sice nevyhráli, ale moc jsme si to užili. Ten tanec byl krásný, naučili jsme se spoustu nových věcí. A hlavně mě to velmi bavilo.
A co víc, měla jsem výborného partnera, který tancoval opravdu úžasně!

Na tento den nikdy nezapomenu. Byla to pro mě velká zkušenost, potkala jsem nové přátelé a získala nový koníček, jemuž se budu věnovat po zbytek mého života.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Hanka, 28.08.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má první hodina tance (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­