ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.65
Hodnoceno: 63x Prosím, ohodnoť práci

Jak se stala myška operní pěvkyní

Malá myška Fousinka bydlela v domě spolu s operní pěvkyní Dagmar Peckovou. Celé dny ji poslouchala a zkoušela s ní i zpívat. Když Dagmar spala, vykradla se Fousinka ze své dírky, vyšplhala se na vysoké křídlo, chodila po jednotlivých klapkách, zpívala a učila se texty Dagmařiných písní.
Jednoho dne omylem spadla do Dagmařiny kabelky. Když vykoukla, uviděla honosný sál Národního Divadla. Dagmar měla zpívat na jedné premiéře.
Fousinka překousala dráty mikrofonu, který měla mít Dagmar na vystoupení. Sama si zapojila mikrofon a celé vystoupení odzpívala místo Dagmar. Konečně si splnila svůj sen - zazpívala si v opeře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak se stala myška operní pěvkyníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)