ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.63
Hodnoceno: 62x Prosím, ohodnoť práci

Jak se stala myška operní pěvkyní

Malá myška Fousinka bydlela v domě spolu s operní pěvkyní Dagmar Peckovou. Celé dny ji poslouchala a zkoušela s ní i zpívat. Když Dagmar spala, vykradla se Fousinka ze své dírky, vyšplhala se na vysoké křídlo, chodila po jednotlivých klapkách, zpívala a učila se texty Dagmařiných písní.
Jednoho dne omylem spadla do Dagmařiny kabelky. Když vykoukla, uviděla honosný sál Národního Divadla. Dagmar měla zpívat na jedné premiéře.
Fousinka překousala dráty mikrofonu, který měla mít Dagmar na vystoupení. Sama si zapojila mikrofon a celé vystoupení odzpívala místo Dagmar. Konečně si splnila svůj sen - zazpívala si v opeře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Radka Halousková, 16.03.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak se stala myška operní pěvkyníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­