ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.26
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Já, pokoj Kláry

Jsem malý pokoj Kláry Stoškové. A když říkám malý, tak mluvím pravdu. Jsem tak malý, že by si mě Kája mohla dát do kapsy. Nestydím se za to, že jsem malý, ale je to pěkná otrava - to vám řeknu. Má to své výhody, ale i nevýhody. Začnu nevýhodami: Mám nízko kliku a Kájin bráška na ni dosáhne a to si můžete domyslet, co se stane. Kája přijde ze školy a málem ji trefí šlak. Raději přejdeme k výhodám. Vlastně to žádné výhody nemá. Kája také není žádný svatoušek. Někdy ve mně udělá takový nepořádek, že by jeden nevěřil. To by vlastně nevěřili ani dva! Ale Kája mě má docela ráda. Nemá ve mně žádné soukromí, ale přece jen jsem její pokoj. Musím končit. Kája za chvíli přijde ze školy. Tak ahoj, loučí se s vámi Kájin pokoj.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klára Stošková, 06.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Já, pokoj KláryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­